Heureka.sk - nákupný radca

Špecifikácia FIFTY SHADES OF GREY - Darker Primal Attraction Jiggle Butt

Popis produktu

Tmavomodrý análny kolík Primal Attraction Jiggle Plug je novinkou z kolekcie FIFTY SHADES Darker, ktorú ocenia predovšetkým muži. Ide o originálnu análnu pomôcku, ktorá dokáže priamo reagovať na každý Váš pohyb. Alebo na pohyb partnera počas milovania či predohry. Vnútri kolíka sa skrýva malá kovová gulička - podobne ako u Venušiných guličiek, čo vytvára príjemné vnútorné vlny vzrušenia a masážne pocity. Po zavedení zostáva kolík úplne na mieste, rovnako ako klasický análny kolík. Primal Attraction Jiggle Plug je vyrobený z lekárskeho silikónu, ktorý je veľmi priateľský k pokožke a nespôsobuje žiadne alergické reakcie. Ľahko sa omýva pomocou vody a mydla alebo čistiacim prostriedkom určeným pre erotické pomôcky.

Prečo si vybrať FIFTY SHADES Darker Primal Attraction Jiggle Plug: je vhodnou pomôckou ako pre mužov, tak aj pre ženy - pre skúsenejších užívateľov análnych hier hybridný produkt - z časti Venušine guličky a z časti análny kolík kolík majú úzku špičku, čo umožní príjemnejšie zavádzanie, samozrejmosťou je použitie lubrikačného gélu svojim ergonomickým tvarom je veľmi pohodlný a bezpečný pre bežné každodenné použitie vodeodolné prevedenie nebráni vyblázniť sa pod vodou - napr. V sprche či vo vírivke úzka základňa v tvare písmena T nebráni prístupu k akejkoľvek erotogénnej zóne táto hračka pre dospelých je diskrétna a možno ju kedykoľvek používať aj na verejnosti, neobmedzuje v akomkoľvek pohybe intenzívnejšie zážitky vďaka vyplnenému análu - počas spoločného aktu - napríklad pri súčasnom zavedení vibrátora do vagíny

Parametre:

  • Farba: tmavo modrá
  • Materiál: lekársky silikón, oceľ (vnútorná gulička)
  • Rozmery: dĺžka 10,8 cm, priemer 3,6 cm
  • Vodeodolnosť: áno
  • Pozn .: K lubrikácii môžete použiť len gély založené na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu pomôcky

Parametry produktu

Súhrn

Výrobca Fifty Shades of Grey opraviť
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Kontaktujte nás!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.
Ceny produktov sú vrátane DPH.