Heureka.sk - nákupný radca

Špecifikácia Fifty Shades Of Grey Butt Plug

Popis produktu

Preskúmajte svoje zakázané erotogénne zóny a začnite práve s týmto malým silikónovým análnym kolíkom. Veľkosťou sa hodí práve začiatočníkom. Mäkký koniec vkĺzne jednoducho dovnútra a tam prebudí nové doteraz nepoznané pocity a zvýši Vaše sexuálne uspokojenie.

Pevný, ale predsa pružný, aby zabezpečil pohodlnú a uspokojivú stimuláciu. Silikónový kolík je ideálny pre análne experimentovanie a prvé hrania. Štíhla špička a jemne rozšírené telo je dokonale vytvarované pre prvé prieskumy. Kolík ponúka pohodlný a hlboko uspokojujúci zážitok.

Toto zakázané pokušenie do Vás vkĺza s ľahkosťou, hladká Vaše vnútorné erotogénne zóny s každým pohybom stupňuje Vašu sexuálnu rozkoš.

Slučka na konci Vám počas použitia dáva plnú kontrolu nad spôsobom stimulácie. Skúste krútenie, jemné ťahanie, či kývanie.

Ona ho môže nosiť počas sexu pre intenzívnejšie pocity pre ňu aj partnera. Zvyšuje tesnosť vagíny a kvalitu sexu. On ho môže používať na masírovanie prostaty a zvýšenie pôžitku z vyvrcholenia. Muži aj ženy si budú užívať lepší orgazmus.

Pre maximálne potešenie použite dostatočné množstvo lubrikačného gélu na vodnej báze. Lubrikačný gél naneste po celej dĺžke hračky pred vložením, aby jednoducho vkĺzla dovnútra a prinášala príjemné pocity počas používania.

Recenzie Fifty Shades Of Grey Butt Plug (3)

Parametry produktu

Súhrn

Výrobca Fifty Shades of Grey opraviť
Farba sivá opraviť
Materiál 100% silikón opraviť
Typ kolíky opraviť
Vibrácie áno opraviť
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Kontaktujte nás!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.
Ceny produktov sú vrátane DPH.