Heureka.sk - nákupný radca

Špecifikácia Fifty Shades Of Grey Anal Beads

Popis produktu

Užite si intenzívnejší orgazmus než si viete predstaviť. Pomôžte si týmito silnými, hladkými análnymi guličkami. Objavte nové erotogénne zóny a získajte ešte viac vzrušenia ako doteraz.

Počas análnych hrátok zasuňte tieto jemne zúžené guličky dovnútra. Pocítite zvýšené vzrušenie a intenzívnejší sexuálny zážitok. Keď ich odstránite v okamihu vyvrcholenia, mierne krivky guličiek zvýšia sťahy Vášho orgazmu, predĺžia jeho dĺžku a pridajú na sile.

Unisex dizajn týchto pôvodom thajských guličiek prináša zvýšené potešenie mužom aj ženám. U mužov funguje tiež ako masáž prostaty a ženám prináša dodatočné pocity vzrušenia v pošve. Taktiež prináša dodatočnú nezvyčajnú textúru pre partnera počas súlože.

Bezpečnosť je zabezpečená v podobe slučky v tvare prsta na konci guličiek. Potiahnite, pootočte, hrajte sa a robte všetko čo Vás napadne s cieľom zlepšiť kvalitu svojej stimulácie.

Používajte s dostatočným množstvom lubrikantu na vodnej báze pre maximálne pohodlie.

  • Dĺžka: 25,4 cm
  • Dĺžka vkladania: 18,4 cm
  • Obvod: 7,6 cm

Bez latexu a ftalátu

Flexibilné, vodotesné.      

Recenzie Fifty Shades Of Grey Anal Beads (1)

Parametry produktu

Súhrn

Výrobca Fifty Shades of Grey opraviť
Vibrácie nie opraviť
Materiál 100% lékařský silikon opraviť
Typ guličky opraviť
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Kontaktujte nás!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.
Ceny produktov sú vrátane DPH.