Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

Doc Johnson Butt Plug

TOP 19 v kategórii Análne hračky, kolíky, guličky

Doc Johnson Butt Plug

Análny kolík tvarovaný pre pohodlné zavádzanie s plochou základňou. Veľkosť Medium poskytuje ideálne rozmery najmä pre tých, ktorí začínaju s análnymi hrami. Hladký povrch...
Doporučená ponuka Kupsikondom.sk

Materiál
vinyl, PVC

• , zakúpené v SuperLove

• Je to naozaj pre začiatočníkov a uľahčí to veľa vecí

Som maximalne spokojna a urcite odporucam aj dalej. Najprv som sa takého niečoho bála ale teraz som si prišla na svoje

Typ
kolíky
Materiál
vinyl, PVC

Análny kolík tvarovaný pre pohodlné zavádzanie s plochou základňou.

Hladký povrch kolíka je príjemný na dotyk a ľahko sa čistí. Materiál PVC, z ktorého je análny kolík vyrobený, je obohatený antibakteriálnou zložkou Sil-A-Gel a neobsahuje ftaláty ani latex.

Vďaka rozmerom - celkovej dĺžke 13,5 cm, použiteľné dĺžkou 12 cm a priemerom v najširšom mieste 4,3 cm - ho ocenia predovšetkým tí, ktorí začínajú s análnymi hrami.

Používajte so silikónovými lubrikačnými gélmi alebo gélmi na vodnej báze.

Po použití dôkladne umyte vodou a antibakteriálnym mydlom.

Vyrobené v USA.

Na sklade • 1 variant2,69 €97 % • 1 076 recenziíĎalšie informácie